WSPÓŁPRACA

Chcesz nawiązać współpracę z Bella Napoli?

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a na pewno znajdziemy najlepszą dla Nas formę współpracy. Jesteśmy elastyczni i otwarci na różne jej formy. Chcemy dzielić się z entuzjastami i miłośnikami pizzy podobnym do nas zarówno naszym wieloletnim doświadczeniem, jak i oryginalnymi i innowatorskimi pomysłami i rozwiązaniami w dziedzinie wyrobu i wypieku pizzy.

Jeśli prowadzisz już swój lokal gastronomiczny, ale chcesz coś w nim zmienić – wprowadzić do menu pizzę lub robić ją inaczej niż robiłeś do tej pory, lecz nie za bardzo wiesz od czego zacząć i skąd brać najlepszej jakości składniki - zapytaj Nas! Od kilkunastu lat sprowadzamy z Włoch najwyższej jakości składniki i produkty, z których jesteśmy naprawdę dumni. Dbamy nie tylko o ich jakość, ale również cenę, co otwiera wiele możliwości owocnej współpracy.

A może organizujesz imprezę, na której przyda ci się zaplecze gastronomiczne lub masz ciekawe miejsce z niewykorzystanym potencjałem, gdzie mogłaby stanąć Mobilna Pizzeria? - wynajmij ją!

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami!

E-mail: marketing@bellanapoli.com.pl

PRACA W BELLA NAPOLI

Posiadasz doświadczenie w pracy w gastronomii?

Jesteś osobą odpowiedzialną, pracowitą, sumienną, masz talent i znasz się na włoskiej kuchni? Wyślij do nas swoje CV z dopiskiem "kucharz" lub "pizzer" na adres podany poniżej.

A może jesteś osobą stale uśmiechniętą, dyspozycyjną i lubisz kontakt z ludźmi? Wtedy w tytule wysyłając CV dopisz "kelner/kelnerka"

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich CV na adres:

rekrutacjabn@op.pl