Wybierz rejon dostawy   BRÓDNO  -  SADYBA  -  MARKI I BIAŁOŁĘKA  -  CENTRUM  -  SASKA KĘPA

logo bella napoliikona facebookikona waznej informacjilogo bella napoli
zamknij okno dialogowe
logo bella napoli
ikona facebookikona waznej informacji

 

  WSPÓŁPRACA 

 

 

 

Chcesz nawiązać współpracę z Bella Napoli?

 

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a na pewno znajdziemy najlepszą dla Nas formę współpracy. Jesteśmy elastyczni i otwarci na różne jej formy. Chcemy dzielić się z entuzjastami i miłośnikami pizzy podobnym do nas zarówno naszym wieloletnim doświadczeniem, jak i oryginalnymi i innowatorskimi pomysłami i rozwiązaniami w dziedzinie wyrobu i wypieku pizzy.

 

Jeśli prowadzisz już swój lokal gastronomiczny, ale chcesz coś w nim zmienić – wprowadzić do menu pizzę lub robić ją inaczej niż robiłeś do tej pory, lecz nie za bardzo wiesz od czego zacząć i skąd brać najlepszej jakości składniki - zapytaj Nas! Od kilkunastu lat sprowadzamy z Włoch najwyższej jakości składniki i produkty, z których jesteśmy naprawdę dumni. Dbamy nie tylko o ich jakość, ale również cenę, co otwiera wiele możliwości owocnej współpracy. 

 

A może organizujesz imprezę, na której przyda ci się zaplecze gastronomiczne lub masz ciekawe miejsce z niewykorzystanym potencjałem, gdzie mogłaby stanąć Mobilna Pizzeria? - wynajmij ją!

 

 

 

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami!

 

tel: 782 21 21 01
marketing@bellanapoli.com.pl

 

  PRACA W BELLA NAPOLI 

...dołącz do naszego zespołu

 

 

Posiadasz doświadczenie w pracy w gastronomii?

 

Jesteś osobą odpowiedzialną, pracowitą, sumienną, masz talent i znasz się na włoskiej kuchni? Wyślij do nas swoje CV z dopiskiem "kucharz" lub "pizzer" na adres podany poniżej.

 

A może jesteś osobą stale uśmiechniętą, dyspozycyjną i lubisz kontakt z ludźmi? Wtedy w tytule wysyłając CV dopisz "kelner/kelnerka"

 

 

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich CV na adres:
rekrutacjabn@op.pl

 

 

 

Bella Napoli di Enzo Rossi ® | Pizzeria & Spaghetteria

 

KONTAKT BIURO:

e-mail: marketing@bellanapoli.com.pl | tel.: +48 782 21 21 01

 

 

 

 

Polityka cookies i prawa autorskie

Elementy cookie używane na stronie służą do zapamiętywania wybranych pozycji w menu oraz czasu odświeżania okien POPup pojawiających się na stronie.

Elementy graficzne wykorzystane na stronie są chronione prawem autorskim, a ich wykorzystywanie bez pozwolenia autorów jest zabronione.

 

BELLA NAPOLI 2016 wszelkie prawa zastrzeżone ©